• VTEM Image Show
  • VTEM Image Show

O nas

Przez wszystkie lata działalności naszej firmy zdobyliśmy tradycję i ogromne doświadczenie. Zarówno właściciele firmy jak i pracownicy posiadają wykształcenie optyczne i długoletnia praktykę w zawodzie - gwarantuje to wysoki poziom świadczonych usług. (czytaj więcej)

Optyk Soczek - okulary korekcyjne

Galeria

Salon optyczny Kielce SienkiewiczaNasze oprawy korekcyjne zadowolą nawet najwybredniejszych. Wszystkie 
kolekcje są produktami katalogowymi, a więc z gwarantowanym serwisem
i powtarzalnością wzrów. Posiadamy w ofercie oprawy dla każdego klienta,
od tanich wykonanych metodą wtryskową, po ręcznie robione z pogranicza
sztuki jubilerskiej.

Praktycznie możemy zaproponować Państwu   każdą markę sygnowaną nazwiskiem ulubionego dyktatora mody, lub znanego producenta. Markowe produkty zapewniają utrzymanie aktualnych trendów mody,
co przy wyborze oprawy, jako ciekawego dodatku do stroju i urody, ma kapitalne znaczenie.
Szczególnie polecamy oprawy z lekkich stopów metali, oraz bezobwódkowe gwarantujące dużą redukcję wagi i brak jakichkolwiek uczuleń.
Wybór odpowiednich soczewek okularowych to bardzo trudna decyzja. Współpracownicy naszej firmy są po to aby ją Państwu ułatwić.

Optyk Soczek KielceJesteśmy w stanie zaproponować każde rozwiązanie uwzględniając Państwa oczekiwania, nawyki i możliwości. Oferujemy zarówno soczewki standardowe jak
i najbardziej zaawansowane technologicznie.
Te ostatnie mogą podnieść komfort widzenia i walory estetyczne okularów. Dla osób z ubytkiem akomodacji polecamy szkła do pracy z poszerzonym polem widzenia.

Wszystkie soczewki mogą być ekstremalnie cienkie i lekkie, oraz wyposażone
w specjalne powłoki antyrefleksyjne wspomagające proces widzenia. Zaufajcie Państwo naszej wiedzy i doświadczeniu, a przekonacie się, że postrzeganie świata przez okulary może nabrać nowego wymiaru.

Specjalizujemy się w doborze i wyknonywaniu okularów ze szkłami progresywnymi. Są one przeznaczone dla osób z prezbiopią - wadą wzroku pojawiającą się
u większości osób po 40 roku życia. Jest to postępująca z wiekiem daleko-wzroczność, objawiająca się nieostrym widzeniem  przedmiotów znajdujących się blisko oczu.

Kielce Okulista centrum sienkiewiczaPrezbiopię charakteryzuje konieczność używania szkieł korekcyjnych zarówno do dali, jak i do czytania. Utrudnia to wykonywanie codziennych zajęć - chcąc zobaczyć przedmioty
w różnych odległościach konieczne jest zakładanie okularów
o różnej mocy korekcyjnej.